Dlaczego biokominki KAMA fire są takie popularne ?

Wszystko przez ich zalety :)

Dzięki pięknemu designowi są niewątpliwą ozdobą każdego wnętrza, tarasu i ogrodu. Duża różnorodność wzorów, wielkości i kolorów sprawia, że pasują do wszystkich aranżacji i zadowolą różne gusta. Warto wiedzieć, że na życzenie możemy wykonać korpus kominka prawie w każdym kolorze.

Magia prawdziwego ognia fascynuje i przyciąga. Teraz każdy może się nim cieszyć, gdziekolwiek zechce – biokominki nie potrzebują instalacji kominowej, pozwoleń, podłączenia do prądu lub gazu. Mogą stać prawie w każdym miejscu i wszędzie roztaczać swój niezwykły urok.

Nasze produkty są lekkie i bardzo mobilne. Z łatwością przeniesiesz je tam, gdzie chcesz miło spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi. Większość modeli może być dodatkowo wyposażonych w kółka ukryte pod ich korpusem, co znacznie ułatwia przemieszczanie i sprzątanie.

Biokominki są bardzo proste i bezpieczne w użytkowaniu, szybkie w rozpalaniu i gaszeniu, czyste, bezwonne, bez szkodliwych spalin, popiołu, niebezpiecznych iskier. Spalanie jest bardzo wydajne - bioetanol ma dużą wartość opałową, a całe ciepło pozostaje we wnętrzu. Dodatkowo, powstała para wodna znacznie poprawia wilgotność powietrza w pomieszczeniu.

Biopaliwo jest odnawialnym źródłem energii. Jego produkcja opiera się na jednorocznych uprawach roślinnych. W wyniku spalania bioetanolu powstaje czysta emisja - dwutlenku węgla oraz wody, nie zanieczyszczająca środowiska i nie wpływająca na klimat naszej planety.


Warszawa, ul. Wólczyńska 20822 817 95 55,   22 817 95 54,   22 462 32 68info@kamafire.com